Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Veterinárna sestra

Veterinárna klinika Lionvet Ivanka pri Dunaji obsadzuje pracovnú pozíciu “Veterinárna sestra”

 
 
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: živnosť (8,5 hod)
Práca na zmeny: áno, zmeny sa vymieňajú denne (8:00-16:30 / 10:30-19:00)
Adresa: Veterná 2, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Mzda: od 800-1200,- Eur
Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností a osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na klinike.
K základnej zložke sa navyše pripočítavajú príplatky za víkendy a sviatky.
 

Kto sme:

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci viacerých veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov pri použití moderných postupov a technológií.
 

Požadujeme:

- min. SŠ vzdelanie, (vzdelanie  a prax v odbore humánnej zdravotnej sestry alebo kynológie veľkou výhodou)
- kladný vzťah k zvieratám
- empatia (schopnosť ústretovej komunikácie s klientom, správne zvládnuť aj emočne vypäté situácie)
- flexibilita, nekonfliktnosť (práca je na zmeny, ktoré treba občas vymeniť, ochota navzájom si s kolegami vychádzať v ústrety a pomáhať si),
- ochota učiť sa nové veci, byť otvorený novým metódam, zmenám na zefektívnenie práce,
- organizačné schopnosti, časový manažment, zvládnutie občasného náporu prac. povinností,
- anglický prípadne nemecký jazyk na základnej komunikačnej úrovni,
Hľadáme empatickú, praktickú osobu, veselého kamaráta do partie, ktorý si dokáže správne zoradiť priority, vie pracovať aj pod občasným tlakom, a stále zostane nad vecou a bude pre neho/ňu na prvom mieste pohoda na pracovisku a hlavne pohoda ošetrovaných alebo hospitalizovaných zvierat a spokojnosť našich klientov.
- pred smenou príchod s rezervou na prezlečenie sa
- hľadáme empatickú, praktickú osobu, veselého kamaráta do partie, ktorý si dokáže správne zoradiť priority, vie pracovať aj pod občasným tlakom, a stále zostane nad vecou a bude pre neho/ňu na prvom mieste pohoda na pracovisku a hlavne pohoda ošetrovaných alebo hospitalizovaných zvierat a spokojnosť našich klientov.
 

Ponúkame:

- motivujúce platové ohodnotenie,
- 10 dní plateného voľna,
- interné vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie, vítame nové nápady a osobný prínos
- moderné vybavenie,
- príjemný pracovný kolektív,
- benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá,
- výhody pri nákupe u obchodných partnerov,
- možnosť parkovania a dobrá dostupnosť IHD (10 min), blízkosti zastávky potraviny Tesco, lekáreň, železničná stanica 20-30 min chôdzou
- zázemie pre zamestnancov, kuchynka na ohriatie vlastnej stravy, kávovar, pitný režim, občerstvenie, na jar a v lete obedy v krásnej záhrade
 

Práca zahŕňa: 

- fixácia zvierat (nebáť sa fixovať zviera, s ohľadom na zdravie a bezpečnosť zvieraťa ako aj ošetrujúcich osôb, brať do úvahy stavbu tela ako aj emočné rozpoloženie zvieraťa),
- asistencia pri operačných zákrokoch, predoperačná príprava, pooperačná starostlivosť
- sledovanie dostatočných skladových zásob, expirácii a správneho skladovania liekov,
- sterilizácia chirurgických nástrojov (čistenie, balenie, obsluha sterilizátora, čistenie prípravnej a operačnej miestnosti)
- práca s laboratórnymi prístrojmi (príprava, prípadne vyšetrenie vzorky- odovzdanie výsledkov vyšetrujúcemu vet. lekárovi)
- komunikácia s klientom: telefonická, emailová, osobná (termíny, vyúčtovanie klienta)
- iné nevyhnutné práce (vyčistiť klietky, vyvenčiť zviera, sledovať infúzie, byť čo najviac dosiahnuteľný pre prípad nutnej pomoci vet. lekára)
- práca zahŕňa okrem náplne veterinárnej sestry aj zastupovanie recepčnej počas jej neprítomnosti: objednávanie, registrácia pacientov do čakacieho systému, predaj doplnkových veterinárnych prípravkov, krmiva, vystavenie a vyúčtovanie faktúry (hotovosť, terminál), vybavovanie telefonátov, ak je to nutné aj príprava podkladov pre účtovníka, spracovanie uzávierky vo virtuálnej pokladni (treba byť v obraze, pre prípad potreby záskoku)
- participácia pri inventarizácii liekov a doplnkového tovaru.
- neoddeliteľnou súčasťou práce je sledovanie interného informačného systému, ktorý poskytuje vzdelávanie a návody k uľahčeniu tvojej práce. Oznamy je potrebné priebežne sledovať a zachytávať informácie, ktoré sa týkajú tvojej práce a následne sa nimi riadiť.