Dnes otvorené 09:00 - 12:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Zvýhodnená ponuka: Kastrácia, sterilizácia mačiek a kocúrov

Zvýhodnená ponuka: Kastrácia, sterilizácia mačiek a kocúrov

Milí naši mačkári, ak ste sa doteraz nerozhodli, teraz je ten správny čas! Ponúkame Vám zvýhodnenú cenu jedného z najdôležitejších preventívnych operačných zákrokov.

Vašu mačku či kocúra vykastrujeme v priebehu celého mesiaca s výraznou zľavou z operačného zákroku! Okrem toho že Vášmu zvieratku zabezpečíte veľa zdravotných benefitov, ušetríte aj Vašu peňažku.

U mačiek sa týmto zákrokom rapídne znižuje riziko nádorov mliečnej žľazy, infekcií močových ciest a pohlavných orgánov, zápalu maternice či nádorov vaječníkov. U kocúrov dochádza k upokojeniu temperamentu a agresívneho správania, menej sa túlajú a znižuje sa, prípadne celkom zmizne chuť značkovať si teritórium, a to aj v našej obývačke. U oboch pohlaví sa výrazne znižuje riziko infekčných mačacích ochorení. Najmä však zabránite nekontrolovateľnému množeniu a húfom opustených, chorých a zranených mačiatok, ktorých osud je často dramatický.

Viac o prínosoch chirurgického odstránenia pohlavných orgánov si prečítajte v článku. https://www.lionvet.sk/sk/clanky/detail/kastracia-a-sterilizacia-maciek

Cena po zľave: 

mačka:

- inhalačná anestézia: 75 eur (pôvodná cena 90 eur) minimalizuje sa riziko komplikácii z anestézie, je pre zviera bezpečnejšia a menej zaťažujúca

- injekčná anestézia: 59 eur (pôvodná cena 70 eur)

kocúr:   

- 40 eur (pôvodná cena 50 eur)

Zvýhodnenú ponuku môžete využiť od 6.10 - 6.11.2021. Objednajte sa čo najskôr na 0902 812 000.