Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Náš tím

Jadro našej ambulancie tvorí team skúsených doktorov s mnohoročnými skúsenosťami zo Slovenska aj zahraničia.

MVDr. Michaela Sibert

MVDr. Michaela Sibert

Veterinárna lekárka

Michaela ukončila štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva v Košiciach v roku 2018 na jednotku s hviezdičkou. Svoje prvé praktické skúsenosti naberala aktívne už popri štúdiu na veterinárnej klinike v Košiciach. Ako čerstvá absolventka sa hneď pustila do práce, a okrem spoločenských zvierat zobrala pod patronát aj početné stádo kravičiek a kŕdeľ moriek, ktoré úspešne lieči dodnes. Okrem toho si nájde čas aj na doplnenie odbornosti prostredníctvom odborných seminárov, najmä z oblasti internej medicíny a svojej hlavnej špecializácie - oftalmológie. U nás na klinike, okrem iného, rentgenovým zrakom vyšetrí oči vášho miláčika a zmeria, vylieči a zoperuje všetko, čo sa dá.:)

Voľný čas venuje štvorčlennej mačacej svorke na čele so stredoaziatkou Nelkou, a keď jej oni dajú chvíľku voľna, trávi ho s rodinou, v záhrade a pri dobrej knihe. Miška je aktuálne na materskej dovolenke.