Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Neustále sa snažíme napredovať...

Neustále sa snažíme napredovať...

Neustále sa snažíme napredovať v oblasti diagnostiky ochorení vašich zvieracích miláčikov, a preto by sme vás radi oboznámili s najnovšími prístrojmi.

Vďaka inovatívnym postupom poskytuje známa spoločnosť Seamaty veterinárnym lekárom nové diagnostické riešenia. Jedným z nich sú aj nasledovné moderné prístroje, ktorými disponuje už aj naša veterinárna klinika.

Biochemický analyzátor SEAMATY 

Okrem bežnej diagnostiky biochemických parametrov, najnovšie ponúkame aj diagnostiku SAA (sérový amyloid A), ktorý napomáha k odhaleniu zápalu v tele vašich mačacích spoločníkov, narozdiel od psov, u ktorých sa používa CRP (C reaktívny proteín). Pacientom ponúkame  stanovenie koagulačných faktorov priamo na našom pracovisku v priebehu niekoľkých minút. Vďaka týmto parametrom vieme odhaliť poruchy zrážania krvi na počkanie, ako aj využiť tieto parametre pri plánovanom operačnom zákroku v rámci prevencie.

Veterinárny analyzátor imunochemických parametrov

Analyzátor Seamaty Vi1 nám pomáha s diagnostikou ochorení, overením stavu imunity, detekciou pred i pooperačných zápalových stavov psov a mačiek a taktiež umožňuje včasné zaznamenávanie kritického stavu zvieracieho pacienta. Výhodou tohto analýzatora je jeho jednoduché ovládanie, výkonnosť, rýchlosť, presnosť a premiestniteľnosť. Výsledky sú k dispozícii už v priebehu 4 až 10 minút.