Dnes otvorené 09:00 - 12:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

O nás

Prečo sa voláme LionVet?

Prečo sa voláme LionVet?

Lev, po anglicky "lion", je kráľom ríše zvierat. Lev je tiež symbolom dôstojnosti, sily, stability, ako aj veľkorysosti.

Aj lekári a lekárky pracujúci na  našej klinike sa hlásia k týmto hodnotám, snažia sa vždy správať ku všetkým zvieracím pacientom, ako aj k ich majiteľom s úctou, láskou a pochopením. Cieľom veterinárnej kliniky LionVet je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali. V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, ako aj s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej kliniky zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracich pacientov negatívne reakcie. Príjemným prostredím  kliniky a ohľaduplným správaním sa snažíme dokázať majiteľom aj zvieracím pacientom, že tomu môže byť aj inak. Dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili že zvieratká nebudú vystresované a naši doktori sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom. Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov, WiFi pripojenie na internet a aj náš krásny parčík umožňujúci zvieratku výbeh.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Máme radi zvieratá a svoju prácu. Každý z nás sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa neustále naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore. Chodíme na medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť.

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Naša klinika je tvorená skúsenými veterinárnymi doktormi. Okrem vysokej odbornosti kladieme dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k zvieracím pacientom a ich majiteľom. To znamená, že Vás vždy pravdivo informujeme o zdravotnom stave Vášho zvieratka a o optimálnej terapii, teda vás neposielame na zbytočné vyšetrenia ani nenútime predražené lieky.

Špičkové vybavenie

Špičkové vybavenie

Našu kliniku sme vybavili najmodernejšími prístrojmi, od kvalitných analyzátorov a mikroskopov až po digitálny roentgen. Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jednom mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií (toto je veľmi dôležité). Radi Vám ukážeme a vysvetlíme naše vybavenie počas vašej návštevy alebo si ho môžete pozrieť na na našich webových stránkach v sekcii Služby.

Sme Tu pre Vás vždy keď nás potrebujete

Sme Tu pre Vás vždy keď nás potrebujete

Vy a Vaše zvieratko ste pre nás vždy na prvom mieste. Naším spoločným cieľom je zdravý zvierací pacient a jeho spokojný majiteľ. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných ordinačných hodín. Cez víkend, počas letných prázdnin dokonca aj na Silvestra či Nový rok.

Pred návštevou odporúčame si rezervovať termín konzultácie s našimi veterinárnymi lekármi buď prostredníctvom formulára, emailom, SMS alebo telefonicky. Návštevu nášho pracoviska mimo ordinačných hodín je potrebné si dohodnúť telefonicky. Bez predchádzajúceho nahlásenia k nám môžete prísť ktorýkoľvek pracovný deň od 8:00 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 14:00 a v nedeľu od 9:00 do 12:00.