Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

O nás

O čo sa snažíme?

O čo sa snažíme?

Najmä o ľudský prístup k vystrašeným zvieratkám, lebo pre väčšinu z nich je návšteva veterinára výrazne stresujúca, sme priateľskí a prívetiví a ich pohoda počas vyšetrenia, je pre nás prvoradá. S pokojným a spolupracujúcim zvieraťom toho dokážeme oveľa viac a  predídeme aj nadmernej hystérii či zbytočnej sedácii pacienta. Zároveň pristupujeme s porozumením aj k majiteľom, ktorým zrozumiteľne vysvetlíme naše postupy, navrhneme možnosti riešenia zdravotného stavu, požiadame o súhlas s diagnostikou a následnou terapiou a vopred informujeme o cenách jednotlivých  vyšetrení. Klient má tak možnosť voľby bez nátlaku a s diskusiou. Cieľom našej kliniky je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali. V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, ako aj s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej kliniky zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracich pacientov negatívne reakcie. Príjemným prostredím  kliniky a ohľaduplným správaním sa snažíme dokázať majiteľom aj zvieracím pacientom, že tomu môže byť aj inak. Dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili že zvieratká nebudú vystresované a naši doktori sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom. Naši klienti oceňujú bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, automat na dobrú kávičku a WiFi pripojenie, a aj náš krásny parčík umožňujúci zvieratku výbeh.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Pacientom sa venuje tím veterinárnych lekárov, ktorí vďaka praktickým skúsenostiam a modernému vybaveniu pomáhajú chorým zvieratkám nájsť správnu diagnózu a stanoviť adekvátnu liečbu. V prípade zložitejších prípadov vzájomne spolupracujú a konzultujú svoje skúsenosti a postrehy z praxe, v snahe nájsť možnosti liečby. Každý z veterinárov sa naďalej vzdeláva v oblasti veterinárnej medicíny a získané poznatky zavádza do praxe. Chodíme na medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť. Okrem vysokej odbornosti kladieme dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k zvieracím pacientom a ich majiteľom.

Špičkové vybavenie

Špičkové vybavenie

Našu kliniku sme vybavili najmodernejšími prístrojmi, od kvalitných analyzátorov a mikroskopov až po digitálny roentgen. Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jednom mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií (toto je veľmi dôležité). Radi Vám ukážeme a vysvetlíme naše vybavenie počas vašej návštevy alebo si ho môžete pozrieť na na našich webových stránkach v sekcii Technické vybavenie.

Sme pre vás k dispozícií vždy keď nás potrebujete

Sme pre vás k dispozícií vždy keď nás potrebujete

Na našej klinike pacientov na vyšetrenia výlučne objednávame. Čas vyšetrenie si rezervujete telefonicky na čísle 0902 812 000, v prípade akútnych stavov, vyžadujúcich si väčšiu pozornosť, sa čas čakania môže predĺžiť, spravidla však nečakáte viac ako 15 minút. Objednávací systém uľahčuje manažment pacientov, v čakárni strávite minimum času a vyhneme sa nežiaducemu hromadeniu pacientov a ich majiteľov, zbytočným konfliktom a rozrušeniu zvierat. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných ordinačných hodín - cez víkendy, prádzniny, či sviatky. Na partnerskej klinike PrimaVet v Rači funguje aj pohotovosť, a to do 24:00 hod. 

Prečo sa voláme Lionvet?

Prečo sa voláme Lionvet?

Slovo "lion" v preklade znamená lev, je symbolom stojnosti, sily, stability, ako aj veľkorysosti. Aj lekári a lekárky pracujúci na našej klinike sa hlásia k týmto hodnotám, snažia sa vždy správať ku všetkým zvieracím pacientom, ako aj k ich majiteľom s úctou, láskou a pochopením.