Dnes otvorené 09:00 - 14:00, pohotovosť NON STOP

+421902812000

O nás

...

Prečo sa voláme LionVet?

Lev, po anglicky "lion", je kráľom ríše zvierat. Lev je tiež symbolom dôstojnosti, sily a stability. Aj naša ambulancia a naši lekári sa hlásia k týmto hodnotám a ku všetkým naším zvieracím pacientom sa chováme s úctou a láskou.

Cieľom veterinárnej ambulancie LionVet je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali.

V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším cieľom je zdravý zvierací pacient a spokojný majiteľ.

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ordinácie zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracich pacientov negatívne reakcie.

Príjemným prostredím našej ordinácie a ohľaduplným chovaním sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím pacientom, že tomu môže byť aj inak.

V našej ambulancii dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili že zvieratká nebudú vystresované a naši doktori sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom.

Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov, WiFi pripojenie na internet
a aj náš krásny parčík umožňujúci zvieratku výbeh.