Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Spolupracujeme aj s nasledovnými kolegami a partnermi

Veselá Labka

Veselá Labka

Doporučujeme Vám aj zvieracie salóny Veselá Labka na 3 lokalitách v našich partnerských klinikách Bratislave: v Rači, Ružinove a Petržalke. Jednoduché objednávanie termínov cez web a skvelý tím strihačov a strihačiek.

VIAC INFO

Krmivá Royal Canin

Krmivá Royal Canin

Doporučujeme aj diéty a krmivá od tradičného výrobcu Royal Canin. Zakúpiť si ich môžete priamo u nás na našej klinike, poprípadne si ich objednať. K dispozícií máme aj také výrobkové rady, ktoré v bežných obchodoch nieje možné kúpiť. Ponúknuť Vám ich vieme za veľmi výhodných cenových podmienok. Ide o Krmivá s prispôsobenou výživou, ktorá pomáha zvieracím miláčikom žiť čo najzdravší život.

VIAC INFO

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet nachádzajúca sa na Rustaveliho 11 v Rači je v súčasnosti naše referenčné pracovisko, v ktorom sa sústreďujú špecialisti (chirurgovia, ortopéd, kardiológ, stomatológ, špecialisti na plazy a drobné cicavce), najmodernejšie prístroje a vykonávajú zložitejšie prípady. Lekári sú k dispozícii aj pre neočakávané a nepredvídateľné prípady mimo ordinačných hodín počas pohotovosti, ktorá funguje do 24:00. 

VIAC INFO

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v bratislavskom Ružinove. Okrem ošetrenia domácich miláčikov, ambulancia ponúka tiež služby zvieracieho salónu. 

VIAC INFO

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet sa nachádza na Mánesovom námestí v Petržalke. Súčasťou kliniky je aj známy zvierací salón Veselá Labka. V Petržalke tieto prevádzky pribudli len nedávno, ale už teraz si ich okolie veľmi obľúbilo, kedže na jednom mieste vybavia so svojím domácim miláčikom takmer všetko. 

VIAC INFO