Dnes otvorené 09:00 - 12:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Neustále sa snažíme zlepšovať...

Neustále sa snažíme zlepšovať...

Pravidelne navštevujeme vzdelávacie akcie na Slovensku i v zahraničí. Tento mesiac sme sa zúčastnili Kardiologického workshopu v Nitre.

Nielen cez víkendy sa vzdelávame, 18.05.2018 bola naša klinika v plnej prevádzke, ale našťastie je nás dostatok na to, aby sme mohli absolvovať kardiologický workshop so zameraním na echokardiografiu a meranie krvného tlaku. Prediskutovali sme najmodernejšie prístupy k pacientom s vrodenými srdcovými vadami z pohľadu kardiologických operácií pod vedením diplomovaného odborníka zameraného na kardiológiu MVDr. Michala Fiedlera EMSAVM (Cardiology).

Prednáška obsahovala medikamentózne terapeutické postupy a diametrálnu odlišnosť v prístupe k psovi a mačke ako kardiologickému pacientovi. V praktickej časti  sme merali krvný tlak a robili echo srdca, ktoré je základom pre diagnostiku ochorení srdca. Na záver okrem poznatkov, ktoré aplikujeme v praxi prinášame aj pre Vás, majiteľov, edukatívne video o dôležitosti merania krvného tlaku: www.amodeus.vet.