Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Poznáte HAFPARK? Ideálne miesto pre psíčkarov

Poznáte HAFPARK? Ideálne miesto pre psíčkarov

Hafpark prevádzkuje v Petržalke priateľka našej veterinárnej kliniky. Pod jednou strechou nájdete viaceré služby (One-stop-shopping).

Tieto ponúkané služby majú zjednodušiť a spríjemniť každodenné povinnosti a radosti milovníkov psíkov. V Hafparku nájdete prvú kaviareň pre psíkov na Slovensku. Táto PSIA KAVIAREŇ MLSKAFE má za cieľ potešiť všetky zmysly Vášho psíka. Ponúka priestor na socializáciu chlpáča, jedinečnú a príjemnú atmosféru, ako aj priateľský prístup. Okrem kaviarne Vám je k dispozícií aj tzv. MLS PEKÁREŇ. V tejto zdravej pekárni pre psíkov nájdete len tie najlepšie mäskové MLSky zo slovenských surovín. Pre Vaších domácich miláčikov je pripravená nová ponuka keksíkov a limitiek ideálna na jar. Objednať si môžete aj výbornú narodeninovú tortu, ku ktorej dostanete aj super darček, psí haffin koláčik. Všetky produkty sú vyrábané ručne. Ak potrebujete počas dňa postrážiť psíka, môžete využiť služby HAF ŠKÔLKY. Vaši štvornohí priatelia si v Haf škôlke môžu užiť zábavný deň, spoznať nových psích kamarátov a zároveň si precvičiť základnú poslušnosť. Okrem týchto služieb nájdete v HAFPARKU ešte dokonca aj HAFSHOP, ktorý je zameraný na chovateľské potreby

Viac sa dozviete na ich webovej stránke alebo sociálnych sieťach.