Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Príjemné prostredie je dôležité...

Príjemné prostredie je dôležité...

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej kliniky vo svojej podstate môže vyvolávať u zvieracích pacientov negatívne reakcie.

Voči našim pacientom aj ich majiteľom pristupujeme, tak aby bol celý pobyt na našej klinike čo najmenej stresujúci, ale zároveň účinný. Sme vybavení mnohými modernými prístrojmi, ktoré nám uľahčujú diagnostiku, liečbu aj rehabilitáciu, tak aby v spojení s dlhoročnými skúsenosťami našich doktorov bol pacient čo najskôr fit. Sme presvedčení, že hoci je samotný profesionálny lekársky zákrok, respektíve adresné vyšetrenie kľúčové pre zdravie pacienta, podobne dôležité je aj prostredie a spôsob komunikácie. Príjemným prostredím a ľudským prístupom sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím miláčikom, že to môže byť aj inak, zvieratká nemusia byť vystresované a lekári sa im môžu nerušene venovať.