Dnes otvorené 09:00 - 12:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Sme súčasťou združenia veterinárnych kliník

Sme súčasťou združenia veterinárnych kliník

Výhodou našej kliniky je, že spolupracuje s ďalšími veterinárnymi pracoviskami. Veľmi si zakladáme na komplexnosti našich služieb, úzko spolupracuje a navzájom sa dopĺňame.

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet nachádzajúca sa na Rustaveliho 11 v Rači je v súčasnosti naše referenčné pracovisko, v ktorom sa sústreďujú špecialisti (chirurgovia, ortopéd, kardiológ, stomatológ, špecialisti na plazy a drobné cicavce), najmodernejšie prístroje a vykonávajú zložitejšie prípady. Lekári sú k dispozícii aj pre neočakávané a nepredvídateľné prípady mimo ordinačných hodín počas pohotovosti, ktorá funguje do 24:00. 

Veterinárna ambulancia Spektravet 

Veterinárna ambulancia Spektravet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v Bratislavskom Ružinove. Okrem ošetrenia domácich miláčikov, ambulancia ponúka tiež služby zvieracieho salónu. 

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet sa nachádza na Mánesovom námestí v Petržalke. Súčasťou kliniky je aj známy zvierací salón Veselá Labka. V Petržalke tieto prevádzky pribudli len nedávno, ale už teraz si ich okolie veľmi obľúbilo, kedže na jednom mieste vybavia so svojím domácim miláčikom takmer všetko.