Dnes otvorené 09:00 - 14:00, pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421902812000

Náš tím

Jadro našej ambulancie tvorí team skúsených doktorov s mnohoročnými skúsenosťami zo Slovenska aj zahraničia.

MVDr. Jana Plešková

MVDr. Jana Plešková

Veterinárna lekárka

MVDr. Plešková už od ranného veka túžila byť veterinárnou lekárkou. Tento sen si splnila graduáciou Veterinárnej a farmaceutickej univerzity Brno v roku 2017. Do júna 2021 pôsobila na niekoľkých pracoviskách v Českej republike, z toho dve boli kliniky s pohotovosťou, takže skúsenosti má aj s ošetrovaním akútnych a polytraumatických pacientov. Rada rieši "záhady"- t.j. pacientov s chronickými problémami, nad ktorými iní doktori "lámu palicu". Takisto nezatvára dvere pred mačacími pacientmi, ku ktorým je potrebný osobitný prístup. Vo voľno čase sa venuje prechádzkam so svojím psíkom - špicom, športu a vareniu.

Na klinike LionVet sa venuje  najmä internej medicíne a základnej chirurgii mäkkých tkanív malých zvierat - psov a mačiek. Učarovala jej dermatológia, ktorej by sa chcela v budúcnosti venovať najviac. Jej najväčšou motiváciou je spokojnosť klienta a zdravie pacienta.